Pościel Bing, pościel z królikiem Bing 100% Bawełna - Szpulka

Pościel Bing to piękny, estetycznie wykonany komplet dziecięcej pościeli utrzymany w przyjemnej dla dzieci, kolorowej tonacji barw. Pościel z królikiem Bing nawiązuje do popularnej bajki dla najmłodszych, która podbiła serca maluchów na całym świecie. Nadruk na pościeli związany jest z trzyletnim króliczkiem o imieniu Bing oraz jego najlepszymi przyjaciółmi, do których należy opiekun Flop, przyjaciele Pando i Sula oraz kuzyni Charlie i Koko. Bohaterowie bajki są bardzo ciekawi świata i codziennie uczą się nowych, ważnych w dziecięcym świecie rzeczy. Pościel z motywem Bing przedstawia przygody wymienionych bohaterów. Kolorowy nadruk na pościeli z królikiem Bing z kadrów bajki, rewelacyjnie pobudzi wyobraźnię każdego przedszkolaka i zapewni bajkowe sny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Twoje dziecko będzie zachwycone swoją nową, bajecznie kolorową pościelą z motywem Bing!

Wszystkie dzieci na całym świecie pokochały tego uroczego, ciekawego otaczającego go świata króliczka. Maluchy uczą się ze swoim bohaterem ważnych relacji społecznych, wyrażania emocji i uczuć. Bing to niezwykle ważna postać w świecie naszych pociech. Dzieci marzą o wszystkich gadżetach związanych z króliczkiem Bingiem, dlatego też pościel z motywem z tej bajki, będzie dla nich wspaniałym, wymarzonym prezentem. Drzemka nie będzie dla naszych pociech koniecznym obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością, ponieważ z chęcią położą się w łóżeczku zaścielonym wyjątkową, bajkową pościelą Bing z ich ulubionym bohaterem. Zaprojektowana z największą dbałością o detale pościel Bing z uroczymi postaciami animowanego serialu, wykonana z najwyższej jakości naturalnych, miłych dla skóry materiałów, będzie również doskonałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

Pościel z Bingiem

Pościel z motywem Bing jest magicznie kolorowa oraz bardzo dokładnie i starannie wykończona. Została ona wykonana z wysokogatunkowego materiału – wysokiej jakości 100% bawełny. Pościel z Bingiem jest bardzo delikatna i miła w dotyku, nie podrażnia skóry oraz posiada odpowiedni certyfikaty. Oferowana pościel bajkowa składa się z poszwy oraz poszewki na poduszkę, zapinane na zamek błyskawiczny, dzięki któremu zmiana pościeli odbywać się będzie bardzo szybko. Pościel Bing dostępna jest w dwóch rozmiarach: 140×200 (+1x70x90) oraz 160×200 (+1x70x80).