Pościel Bob Budowniczy, pościel Bob the Builder - Szpulka

Pościel Bob budowniczy to wyjątkowy komplet pościeli z postaciami z bajki Bob budowniczy (Bob the Builder). Głównymi bohaterami bajki są Bob budowniczy oraz jego paczka sympatycznych znajomych: Marta oraz Leon wraz z maszynami budowlanymi (koparka, betoniarka, dźwig, spychacz, walec), którzy wzajemnie współpracują ze sobą i rozwiązują przeróżne problemy. Pościel posiada nadruk przedstawiający jedną ze scen z bajki – głównie ekipę budowlaną z placu budowy. Pościel Bob the Builder jest zapewne marzeniem niejednego dziecka – fana bajki. Każde dziecko chciałoby w śnie odbyć magiczną podróż do bajkowego świata i wypowiedzieć słowa wspólnie z ekipą Boba: Damy radę? Tak, damy radę! Wybierz odpowiednią pościel Bob Budowniczy dla swojej dziecka, sprawiając mu tym samym radość – pozwól dziecku dołączyć do ekipy Boba Budowniczego i jego drużyny.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pościel z motywem Bob Budowniczy

Pościel z motywem Bob Budowniczy wykonana została z bardzo delikatnego, miękkiego, lecz jednocześnie trwałego materiału – 100% wysokogatunkowej bawełny, na licencji Mattel. Pościel Bob the Builder zawiera certyfikaty i odpowiednie atesty, co sprawia, iż jest uszyta z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Pościel bajkowa z Bobem dostępna jest na naszej platformie w dwóch rozmiarach: 140×200 oraz 160×200. Każdy komplet pościeli Bob Budowniczy zawiera poszwę na kołdrę oraz jedną poduszkę, zapinane na zamek błyskawiczny. Pościel posiada bardzo intensywne kolory, które pomimo wielokrotnego prania nie blakną.

Pościel Bob Budowniczy to świetny pomysł na idealny prezent na dziecka. Bob Budowniczy wraz ze swoją ekipą sprawi, że każde, nawet najbardziej niesforne dziecko będzie z wielką ochotą i radością układało się do snu.