Pościel Myszka Miki, pościel Myszka Mini - Szpulka

Pościel z Myszką Miki i Myszka Mini to najpopularniejsze wybory kompletów pościeli w ostatnim czasie dla dziewczynek . Bohaterowie filmów animacyjnych Disneya – Miki i Mini od wielu lat towarzyszą dzieciom i młodzieży w ich pokojach, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Komplet pościeli Mickey Mouse oraz  Minnie Mouse posiadają bajeczne nadruki przedstawiające ulubione postacie z bajki.

Zestaw pościeli  Myszką Miki – Mini wykonana została w pięknych i barwnych kolorach. Pościel rozweseli i udekoruje pokój wprowadzając w nim magiczny, bajeczny nastrój. U nas znajdą Państwo rozmiary i modele oraz wzory odpowiednie dla Twojego dziecka – oferujemy pościele z Myszką Miki oraz z Myszką Mini. Pościel z Myszką Miki bez wątpienia sprawdzi się w pokoju Twojego dziecka jak również jej ponadczasowy styl i kult sprawią że prędko mu się nie znudzi.

Komplet pościeli z Myszką Miki wyprodukowana jest z miłej i przyjemnej bawełny, która z pewnością zapewni dobry i miły sen Twojemu dziecku.Warto dodać że Myszka Mini jest dziewczyną myszki Miki. Obie postacie powstały w wytwórni Walta Disney ponad 50 lat temu.Komplet pościeli posiada zamek błyskawiczny , co z pewnością przyśpieszy zmianę pościeli. Pościel Myszka Miki zdobić sypialnię Twojego dziecka oraz sprawi mu wiele radości.

Pościel z motywem Myszki Miki – Mini

Pościel z motywem Myszki Miki i pościel z motywem Myszki Mini zostały bardzo starannie wykonane, uszyte z wysokogatunkowej bawełny o grubym splocie. Pościel bajkowa oferowana w naszym sklepie z bohaterami bajki Disneya jest bardzo przyjemna i miła w dotyku, antyalergiczna. Zestaw pościeli bawełniana Miki – Mini posiada wymagane certyfikaty i atesty. Oferowane na naszej platformie pościele Myszka Miki dostępne są w dwóch rozmiarach: 140×200 oraz 160×200.Komplet  Pościel z motywem Mickey Mouse i Minnie Mouse zapinana jest na suwak tzw. zamek błyskawiczny, co usprawni przebieranie pościeli. Komplet pościeli dedykowany dla dzieci w różnym wieku – zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zasypianie z ukochanymi bohaterami będzie łatwiejsze niż dotychczas.