Prześcieradła Jersey, prześcieradła Jersey z gumką - Szpulka

Dlaczego prześcieradła Jersey są idealne do Państwa sypialni ? Stałym elementem każdej sypialni jest poduszka i kołdra również dobrej jakości pościel i prześcieradło są nieodłączną jej częścią. Poszukują Państwo dobrego jakościowego prześcieradła z jerseyu? Osoby ceniące sobie codzienny pragmatyzm i użyteczność z pewnością zadowolą nasze prześcieradła Jersey. Idealne będą one także dla osób wymagających, które zachwyci niesamowicie przyjemny i miły w dotyku materiał użyty do ich produkcji.

Oferowane na naszej platformie prześcieradła Jersey pochodzą z Polski i zostały uszyte z wysokiej jakości 100% bawełny o splocie jerseyowym z gumką. Dzięki 100% użytej bawełny to materiał niezwykle oddychający, co podnosi komfort użytkowania. Dodatkowo, każde prześcieradło jersey ma wyprofilowane boki tzw. brzegi, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu i rozmiaru materaca. Cenione są również za swoją elastyczność, trwałość materiału i koloru oraz fakt, iż nie gniotą się oraz mechacą. Nasze prześcieradło Jersey posłuży Państwu przez bardzo długo okres.

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Prześcieradła Jersey z gumką

Na naszej platformie znajdą Państwo prześcieradła Jersey z gumką w wielu różnorodnych rozmiarach tj. 90×200, 120×200, 14×200, 160×200,180×200 oraz 200×220. W przypadku chęci kupna przez Państwo innego, nieszablonowego rozmiaru prześcieradła serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – zlecimy jego wykonanie. Prześcieradła Jersey z gumką dostępne są w bogatej kolorystyce, od stonowanych kolorów po bardziej intensywne. Dzięki temu, mogą Państwo wybrać odpowiedni odcień i idealnie dopasować do barw znajdujących się na pościeli. Wybór prześcieradeł jest na naszej stronie ogromny, dlatego też wierzymy, iż znajdą Państwo odpowiednie prześcieradło z jerseyu dla siebie. Dodatkowo, każde nasze prześcieradło Jersey z gumką posiada niezbędne certyfikaty – z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez dzieci i osoby z wrażliwą skórą. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który cechuje wysoka jakość i rewelacyjne, estetyczne wykonanie.