Prześcieradła 100% bawełna, prześcieradła z gumką - Szpulka

Sypialnia jest bardzo ważnym miejscem w domu i bez wątpienia prześcieradła są nieodzownym jej elementem . W  niej człowiek relaksuje się, odpoczywa i regeneruje po całym ciężkim dniu. Wysokiej jakości, piękna pościel oraz prześcieradło pomoże Państwu czuć się w niej dobrze i odzyskać siły. Dodatkowo, wpłynie znacząco na podwyższenie jakości snu. Prześcieradło dobrane kolorystycznie do pościeli, wpłynie również na odbiór estetyczny (wizualny) – miło jest spać w komplecie przyjemnym dla oka.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom mamy do zaoferowania prześcieradła o najwyżej jakości- produkowane w Polsce. W tej kategorii znajdą Państwo prześcieradła w różnych rozmiarach tj. 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×220. Jeśli potrzebują Państwo inny, nietypowy (niestandardowy) rozmiar, zapraszamy do kontaktu, zlecimy jego wykonanie. Nasze produkty rewelacyjnie sprawdzą się, jako konfekcja pościelowa w mieszkaniu, domu czy również w pensjonacie czy hotelu, gdyż zapewniają elegancji wygląd oraz dużą wygodę i komfort. Z uwagi na jakości naszych prześcieradeł są one zaliczone do grona produktów premium. Gruba ale jednocześnie miła w dotyku tkania zaskoczy swoją trwałością.

Prześcieradła z gumką

Oferowane na naszej platformie prześcieradła z gumką dostępne są w jednolitych kolorach, w bardzo bogatej palecie barw (białe, brązowe, szare, czerwone i wiele innych). Dzięki różnicowej kolorystyce z łatwością można idealnie dobrać odpowiednią barwę do dostępnej w domu pościeli. Są one również bardzo praktyczne w codziennym użyłkowaniu, dzięki łatwej do naciągania wszytej gumce. Idealnie dopasowują się do kształtu i rozmiaru każdego łóżka. Dodatkowo, nasze prześcieradła z gumką są bardzo wytrzymałe, nie ulegają blaknięciu (kolory pozostają intensywne) oraz przetarciom czy kurczeniu się materiału – posłużą Państwu przez bardzo długi okres. Kolejną niewątpliwą zaletą jest fakt, iż jest ono przyjemne w dotyku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prześcieradeł oraz kompletów pościeli. Od pierwszego użycia pokochają Państwo nasze prześcieradło z gumką. Markowe prześcieradło z  pewnością przełoży się jakość wypoczynku bądź snu. Przez zastosowaniu gumki mamy pewność że prześcieradło będzie ideale leżeć,oraz prezentować się.