Twój syn marzy o tym, by być w drużynie odważnych Pidżamersów i wraz z nimi ratować świat? A może twoja ukochana córeczka chciałaby zostać wróżką i latać ponad kwiatami oraz drzewami? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą bawełnianych pościeli – bajkowa pościel sprawi, że Twoja pociecha poczuje się jak bohater ulubionej bajki.

Pościel bajkowa dla dzieci

Pościel bajkowa oferowana na naszej stronie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dodatkowo, posiada odpowiednie atesty i spełnia określone normy, które gwarantują bezpieczeństwo Państwa dziecku. Bajkowa pościel dziecięca dostępna jest w 2 rozmiarach 140×200 oraz 160×200. Wykonana jest w 100% z bawełny o wysokiej gramaturze tkaniny. Oferowane pościele bajkowe są bardzo estetycznie wykonane, posiadają zapięcie w postaci zamka błyskawicznego. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, iż są bardzo trwałe i bardzo długo zachowują piękne i nasycone kolory. Na naszej platformie pościel-szpulka.pl znajdą Państwo pościel z motywem bajkowym dla tych młodszych i starszych dzieci – dzieci w różnym wieku.

Bajkowa pościel dziecięca

Sen stanowi podstawę każdego człowieka, głównie dzieci. Aby mogły one dobrze i bezpiecznie odpoczywać potrzebne jest wygodne łóżko oraz odpowiednia pościel dla dzieci. Oprócz kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością, warto również zwrócić uwagę na fakt, jak przy okazji sprawić radość dziecku. Pościel z motywem bajkowym to niewątpliwie marzenie każdego dziecka. W naszym sklepie znajdą Państwo pościele bajkowe o różnych wzorach, kolorach, jak i również pościele licencyjne tj. bajkowe pościele dziecięce z motywem Batmana, Psiego Patrolu, Świnki Peppa oraz wiele innych ciekawych propozycji. Pościel bajkowa w popularną postać z bajki czy grafikę, ulubione kolory na pewno wywołają radość Twojej pociechy. Odpoczynek w bajkowej pościeli dziecięcej będzie dla dziecka czymś wyjątkowym i przyjemnym.