Twój syn marzy o tym, by być w drużynie odważnych Pidżamersów i wraz z nimi ratować świat? A może twoja ukochana córeczka chciałaby zostać wróżką i latać ponad kwiatami oraz drzewami? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą bawełnianych pościeli – bajkowa pościel sprawi, że Twoja pociecha poczuje się jak bohater ulubionej bajki.

Brak w magazynie
Promocja
Nowość

Nowości

Pościel Bing

79,00  59,00 
Brak w magazynie

Pościel 100x135

Pościel Bing 100×135

59,00 
Nowość

Pościel bajkowa dla dzieci

Pościel bajkowa oferowana na naszej stronie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dodatkowo, posiada odpowiednie atesty i spełnia określone normy, które gwarantują bezpieczeństwo Państwa dziecku. Bajkowa pościel dziecięca dostępna jest w 2 rozmiarach 140×200 oraz 160×200. Wykonana jest w 100% z bawełny o wysokiej gramaturze tkaniny. Oferowane pościele bajkowe są bardzo estetycznie wykonane, posiadają zapięcie w postaci zamka błyskawicznego. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, iż są bardzo trwałe i bardzo długo zachowują piękne i nasycone kolory. Na naszej platformie pościel-szpulka.pl znajdą Państwo pościel z motywem bajkowym dla tych młodszych i starszych dzieci – dzieci w różnym wieku.

Bajkowa pościel dziecięca

Sen stanowi podstawę każdego człowieka, głównie dzieci. Aby mogły one dobrze i bezpiecznie odpoczywać potrzebne jest wygodne łóżko oraz odpowiednia pościel dla dzieci. Oprócz kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością, warto również zwrócić uwagę na fakt, jak przy okazji sprawić radość dziecku. Pościel z motywem bajkowym to niewątpliwie marzenie każdego dziecka. W naszym sklepie znajdą Państwo pościele bajkowe o różnych wzorach, kolorach, jak i również pościele licencyjne tj. bajkowe pościele dziecięce z motywem Batmana, Psiego Patrolu, Świnki Peppa oraz wiele innych ciekawych propozycji. Pościel bajkowa w popularną postać z bajki czy grafikę, ulubione kolory na pewno wywołają radość Twojej pociechy. Odpoczynek w bajkowej pościeli dziecięcej będzie dla dziecka czymś wyjątkowym i przyjemnym.