Firany dla dzieci na wymiar, firany do pokoju dziecięcego - Szpulka

Elegancki wystrój okna nie jest zarezerwowany wyłącznie dla pokoju gościnnego tzw. salonu – również i w pokoju dziecięcym, czy młodzieżowym należy się piękny wystrój okienny. Pokój dziecka to miejsce bardzo szczególne, emitujące pełnią kolorów i skrytych marzeń. Dlatego też, wychodząc naprzeciw wymagającym oczekiwaniom i potrzebom stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na naszej platformie, w której znajdą Państwo firany dla dzieci.

Firanki dla dzieci dostępne na naszej stronie charakteryzują się wielobarwnością, bogatym wzornictwem (w tym również wzorami z bohaterami ulubionych bajek czy książek) oraz szeroką gamą rozmiarową. Nasze produkty dostępne są w wielu praktycznych rozmiarach, dzięki czemu pasują na małe i te duże okna. Firany dla dzieci online zostały uszyte z wysokogatunkowych materiałów, które są bardzo trwałe i wytrzymałe, jak i pomimo wielokrotnego prania nie ulegają szarzeniu. Firany dla dzieci w większości wykonane zostały z lekkich, bardzo przewiewnych tkanin, które przepuszczają bardzo dużo światła do pokoju. Niewątpliwą zaletą naszych firanek jest ich cena oraz fakt, iż każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na to, czy poszukuje firany dla syna, córki czy też nastolatka.

firana dziecięca

Firana dziecięca Cars

29,00 121,00 

firana dziecięca

Firana dziecięca Kubuś

29,00 121,00 

Firanki dla dzieci na wymiar

Polecamy również firanki dla dzieci na wymiar. Jest to oferta skierowana głównie dla osób, które posiadają okna w niestandardowych wymiarach, bądź osób, które wysoko cenią sobie indywidualizm, jak i osób, które urządzają wnętrze placówek przeznaczonych dla dzieci np. żłobki, przedszkola, kluby malucha. Firany dla dzieci na wymiar zostały wykonane z wysokiej jakości materiału i charakteryzują się dużą estetyką wykonania. Dodatkowo, firany we wzory odporne są na promieniowanie słoneczne, co sprawia, iż nie blakną czy zniekształcają się.

Firany do pokoju dziecięcego

Każdy rodzic chciałby dla swojego dziecka jak najlepiej, chciałby podarować mu wszystko to, co wymarzy – jest to w pełni zrozumiałe. Nic więc dziwnego jest w tym, że rodzice urządzają pokój swojej pociechy z wielką starannością i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dlatego też, należy pamiętać, iż kluczowym zagadnieniem w dekoracji pokoju naszej pociechy jest oprawa okienna, gdzie istotne miejsce zajmują firany do pokoju dziecięcego. To właśnie one nadają wnętrzu charakteru i wprowadzają odpowiedni klimat. W ofercie naszego sklepu on-line znajdą Państwo firany do pokoju dziecka w różnych wzorach oraz kolorach – idealne do pokoju dziewczynki bądź chłopca, jak i również uniwersalne, świetne do wspólnego pokoju rodzeństwa. Wierzymy, że firany do pokoju dziecięcego z pewnością pozytywnie zaskoczą Państwa dzieci swoim nowoczesnym wzornictwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem firan.