Obrus stanowi bardzo ważny element dekoracyjny stołu w każdym salonie czy kuchni. Idealnie dobrany do reszty dodatków – piękny obrus na stole, współgrający z charakterem pomieszczenia, będzie pełnił rolę ważnej i kluczowej ozdoby, chroniąc jednocześnie stół przed zabrudzeniem. Dodatkowo, zwróci sobą uwagę gości, a dla gospodarzy będzie powodem do dumy. Na naszej platformie znajdą Państwo szeroką ofertę obrusów, które są dostosowane do stołów okrągłych owalnych, kwadratowych, jak i prostokątnych. Nasze obrusy dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kolorach – od klasycznych po nowoczesne. Osoby, które preferują prostotę, również znajdą coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale: obrusy. Wysokiej jakości obrus, zakupiony na naszej stronie odmieni wnętrze Państwa salonu lub kuchni, wprowadzając niepowtarzalny klimat. Ponad to, świetnie sprawdzi się w eleganckim lokalu, podkreślając jego wystrój.

Nowość
25,00 45,00 
Nowość
25,00 45,00 
Nowość

Akcesoria dekoracyjne

Obrus wodoodporny wzorky

25,00 45,00 
Nowość

Akcesoria dekoracyjne

Obrus wodoodporny zygzaki

25,00 45,00 

Obrusy na stół

Kilkanaście lat temu obrusy na stół pełniły głównie rolę ochronną dla stołu, współcześnie jednak coraz częściej spełniają funkcję ozdobną. Wybierając obrus na stół powinno się zwrócić uwagę na kształt stołu oraz jego rozmiar – nie zapominając przy tym również o zamierzonym celu tj. o efekcie, jaki ma się zamiar uzyskać. Każdy oferowany przez naszą firmę obrus na stół został wykonany z wysokiej jakości tkaniny i odznacza się wysoką wartością użytkową tj. bardzo łatwo utrzymać go w czystości,, rewelacyjnie znosi prasowanie oraz również częste pranie. Różne rozmiary oraz niebanalna kolorystyka i motywy zapewniają, iż każdy znajdzie na naszej stronie taki obrus na stół, jakiego poszukuje.

Obrusy stołowe

Nasze mamy czy babcie nie wyobrażają sobie domowego stołu, na którym nie ma obrusu, zwłaszcza w ważnych chwilach życia rodzinnego. Obrusy stołowe, nowoczesne czy klasyczne, są obowiązkowym wyposażeniem każdego mieszkania czy domu i od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Nasz sklep, dbając o potrzeby i oczekiwania klienta oferuje obrusy stołowe, które łączą w sobie praktyczność, elegancję oraz dobry smak. Co istotne, nasz obrus stołowy, łączący wymienione cechy stanowić może rewelacyjny pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy prezent ślubny, jak i upominek na rocznicę ślubu.