Prześcieradło 180x200, prześcieradła 180x200 z gumką - Szpulka

Prześcieradło 180×200 jest istotnym elementem wyposażenia w każdym domu czy mieszkaniu. Wpływają one na ogólną estetykę łóżka oraz komfort snu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo prześcieradła w rozmiarze 180×200.

Oferujemy prześcieradła w wariancie z gumką oraz bez gumki tj. klasyczne, które zachwycają doskonałą jakością wykonania oraz niezwykłą estetyką. Dodatkowo, są wykonane z najlepszych gatunkowo tkanin, które są bardzo wytrzymałe i trwałe. Prześcieradło 180×200 posiadają certyfikat Oeko-Tex oraz spełniają rygorystyczne normy, które świadczą o bezpieczeństwie produktu dla zdrowia człowieka. Ponad to, dostępne są w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, co sprawia, że z łatwością dopasują Państwo prześcieradło do swojej pościeli. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

Prześcieradła 180×200 z gumką

W ostatnim latach hitem stają się prześcieradła 180×200 z gumką, które cieszą się ogromną popularnością nawet wśród bardzo wymagających klientów. Do najważniejszych atutów prześcieradła z gumką 180×200 należy fakt, iż rewelacyjnie dopasowuje się ono do materaca – dzięki sprężystości i elastyczności materiału. Dodatkowo, nie roluje się oraz nie zmienia swojego położenia podczas użytkowania. Prześcieradła 180×200 z gumką cechują również rewelacyjne właściwości termoizolacyjne i cyrkulacyjne – oznacza to, że są bardzo przewiewne i zapewniają skórze człowieka optymalną temperaturę przez cały rok. Dzięki specjalnie wszytej gumce ściąganie i zakładanie prześcieradła jest wyjątkowo szybkie i przyjemne- zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.