...

Twoje dziecko kocha przygody dzielnych piesków z Psiego Patrolu? Świetnie trafiłaś! W naszym sklepie znajdziesz licencjonowane ręczniki z Psiego Patrolu wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Promocja

Ręczniki dla chłopca

Psi Patrol 2 bawełna 70×140

43,99 
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Psi Patrol 3 bawełna 70×140

43,99 
Promocja
43,99 
Promocja
34,90 
Promocja

Psi Patrol – ręcznik, który pokocha każdy bohater!

Psi Patrol jest jedną z najpopularniejszych bajek wśród najmłodszych. Psia drużyna dowodzona przez dzielnego chłopca Rydera codziennie odważnie walczy z przeciwnościami losu. Psiaki uczą nasze dzieci, czym jest przyjaźń, wzruszają chęcią pomocy słabszym, a także bawią zabawnymi przygodami. Nic w tym dziwnego, że tysiące młodych bohaterów pokochało tę animację. Ręcznik z Psim Patrolem stanie się pięknym i niezapomnianym prezentem dla każdego małego bohatera! W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów kolorowych ręczników z psią drużyną. Twoja córeczka uwielbia Skye i Everest? Wybierz różowy i niezwykle miękki ręcznik idealny dla młodej fanki serialu. A może szukasz ręcznika dla syna, który kocha Marshalla, Chase'a lub Rubble'a? U nas też taki znajdziesz! Jeśli nie wiesz, którego pieska Twoje dziecko, wnuk czy bratanek lubi najbardziej, wybierz ręcznik z całym Psim Patrolem!

Wiele dzieci niechętnie daje się namówić na kąpiel. Tymczasem, jeśli wybierzesz ręcznik Psi Patrol z naszej oferty, gwarantujemy Ci, że kąpiel malca stanie się wielką i kolorową przygodą, a dziecko chętnie wskoczy do wody. Ręczniki z Psim Patrolem świetnie sprawdzą się także podczas letnich podróży na plażę. Nie tylko osłonią przed wiatrem, ale i skutecznie wytrą mokrą skórę. Szukasz idealnego ręcznika dla fana lub fanki Psiego Patrolu? Już dziś wybierz naszą ofertę i spraw wielką niespodziankę małym bohaterom.

Ręczniki z Psim Patrolem – postaw na wysoką jakość materiału

Każdy ręcznik z Psim Patrolem dostępny w naszym sklepie, został wykonany został z 100% bawełny, która jest bezpieczna dla skóry Twojego dziecka. Bawełna ma wysokie właściwości higroskopijne, więc szybko wysuszy Twojego malca. Jest to także niezwykle delikatny i przewiewny materiał, który sprawdzi się także dla dzieci z alergią. Nasze bawełniane ręczniki szybko wyschną podczas pobytu na plaży, więc nie musisz martwić się o kolejną kąpiel w jeziorze czy morzu. Także sam rozmiar naszych ręczników z Psim Patrolem 70×140 zapewni bezpieczną barierę przed wiatrem, a także sprawdzi się jako kocyk na plażę. Twoje dziecko z pewnością podziękuje Ci za ręcznik na oryginalnej licencji Paw Patrol, który kupisz w sklepie Pościel Szpulka! Już dziś zaufaj wysokiej jakości bawełnie i wybierz ręczniki Psi Patrol z naszej bogatej oferty!