Dziecko zaraz po urodzeniu spędza w swoim łóżeczku bądź kołysce wiele godzin, głównie wtedy pogrążone jest we śnie – dlatego tak istotne jest, aby czuło się w nim wygodnie i bezpiecznie. Nasza pościel dla niemowlaka wykonana jest wyłącznie z najwyższej jakości bawełny, która jest bardzo miękka, lekka oraz delikatna dla skóry małego dziecka, również noworodka. Oferowana przez nas pościel niemowlęca spełnia normy Oeko-Tex Standard 100, a co za tym idzie, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Dodatkowo, dbamy o piękne i staranne wykończenie każdej pościeli niemowlęcej. Wszystkie nasze pościele dla niemowlaków powstają z pasji oraz miłości do małych dzieci. Wierzymy, że dobry sen dziecka jest gwarantem dobrego samopoczucia przez cały dzień – i to zarówno dla maluszków, jak i ich rodziców.

Pościel dla noworodka

Oczywiste jest, że po narodzeniu dziecka, każdy rodzic musi mu zagwarantować jak najlepsze warunki do snu. Ważną rolę odgrywa tutaj komfortowa pościel dla noworodka. Odpowiedni zestaw pościeli dla noworodka powinien być przede wszystkim bezpieczny, całkowicie higieniczny i przyjemny w dotyku, jak i również antyalergiczny – co pozwala skórze noworodka oddychać, nie powodując przy tym żadnych podrażnień. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pościel dla niemowlaka, lecz również odpowiednią pościel dla noworodka. Nasze pościele dla niemowlaków czy pościele dla noworodków gwarantują piękne, kolorowe sny. Na szpulka.pl znajdą Państwo bogatą ofertę pościeli niemowlęcych o różnorodnych wzorach i kolorach. Wzory pościeli łóżeczkowej odpowiadają wyobraźni małych dzieci – są to głównie pościele niemowlęce w motywy dziecięce oraz pościele licencyjne tj. Psi patrol, Bing, Świnka Peppa i wiele innych, w rozmiarze 100×135.

Pościel niemowlęca

Pościel niemowlęca jest niezbędną rzeczą po narodzinach dziecka, jako wyprawka, bądź niezbędny element pokoju dziecka, nadający mu charakter. Pościel dla niemowlaka świetnie sprawdzi się również, jako prezent na Baby Shower lub zaraz po urodzeniu. Piękne, magiczne wzornictwo oferowanej przez nas pościeli niemowlęcej sprawi, iż jesteśmy pewni, że każdy z naszych klientów znajdzie odpowiednią, wyjątkową pościel dla swojej pociechy, która zadowoli małego szkraba i będzie pasowała do jego pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!