Prześcieradło 120x200, prześcieradła z gumką 120x200 - Szpulka

Prześcieradło, choć w pokoju czy sypialni bardzo często są niezauważane, podobnie jak pościel, poduszka czy kołdra ma wpływ na jakość snu. Oferowane na naszej stronie prześcieradło 120×200 dedykowane są przede wszystkim na materace o wymiarze 120×200 oraz standardowej wysokości. W na naszej platformie znajdą Państwo prześcieradła w rozmiarze 90×200 w klasycznej wersji tj. bez gumki oraz w wersji z gumką. Prześcieradła rozmiar 90×200 cechuje wysoka i estetyczna jakość wykonania. Zostały one uszyte z najlepszej gatunkowo tkaniny, która jest trwała oraz bardzo miękka w dotyku. Niewątpliwą zaletą naszych prześcieradeł jest fakt, iż posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają rygorystyczne normy, co sprawia, iż są całkowicie bezpieczne dla zdrowia człowieka – nawet dla najmłodszych dzieci.

Prześcieradło 120×200 w wersji klasycznej bądź z gumką powinno znaleźć się na wyposażeniu w każdym domu czy mieszkaniu – jest to wyraz elegancji oraz wysokiej higieny. Bez problemu dopasują Państwo odpowiednią barwę dzięki bogatej palecie kolorystycznej.

 

Prześcieradło 120×200 z gumką

Prześcieradło 120×200 oferowane na naszej platformie wykazują świetne właściwości cyrkulacyjne powietrza, co powoduje, że człowiek w czasie snu nadmiernie się nie poci. Prześcieradła z gumką 120×200 mają wszytą gumkę w tzw. kanalik prześcieradła, co powoduje, iż nie ściągają się podczas użytkowania oraz nie rolują. Materiał, z którego zostały uszyte jest bardzo elastyczny oraz sprężysty, co powoduje jego idealne dopasowanie do materaca. Prześcieradła 120×200 z gumką świetnie sprawdzą się w pokojach młodzieżowych, kwaterach, hotelach, pensjonatach czy pojedynczym łóżku w sypialni.