Kąpiel to jeden z najważniejszych rytuałów w domu każdej rodziny. Choć czasem dzieci niechętnie chcą z nich korzystać, to jednak finalnie zawsze kończy się to uśmiechniętą przygodą. Ważne jest, aby zadbać nie tylko o humor naszych pociech, ale i odpowiednie akcesoria.

Podczas kąpieli potrzebne są odpowiednie środki kosmetyczne do mycia, jak również te po myciu, czyli do pielęgnacji ciała. Mając córeczkę, nie można zapomnieć także o ręczniku dla dziewczynki, jest on tak samo ważny, jak wszystko, co niezbędne do kąpieli. Po ciepłej kąpieli dziecko odczuwa zimno z uwagi, że woda zawsze jest duża cieplejsza niż temperatura otoczenia. Jako rodzic musimy zadbać o to, aby szybko wysuszyć dziecko, oraz okryć je, aby zabezpieczyć przed wyziębieniem i przy tym zabiegu będzie potrzebny porządny ręcznik. W sklepie Pościel Szpulka znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Promocja
43,99 
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Bing 70×140 100% bawełna

43,99 
Promocja

Ręczniki dla dzieci

Kot 70×140 100% bawełna

43,99 
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Lonney 70×140 100% bawełna

43,99 
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Mickey 70×140 100% bawełna

43,99 
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Minnie 70×140 100% bawełna

43,99 
Promocja
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Scooby Doo 70×140 100% bawełna

43,99 
Promocja
43,99 
Promocja

Ręczniki dla dzieci

Konie 70×140 100% bawełna

39,99 
Promocja

Ręczniki dla dzieci

Kotek 70×140 100% bawełna

39,99 
Promocja

Ręczniki dla chłopca

Kotki i Pieski 70×140 100% bawełna

39,99 

Ręczniki ze zwierzętami i nie tylko

Aby wybrać najlepszy ręcznik dla dziewczynki, trzeba zrobić rozpoznanie, co najbardziej interesuje naszą córeczkę i szukać takiego ręcznika, aby spełnić oczekiwania dziecka, przy zachowaniu odpowiedniej jakości.

Wiele młodych dziewczyn kocha swoich zwierzęcych pupili. Dlatego w naszej bogatej ofercie znajdziesz piękne ręczniki dla prawdziwych fanek zwierzaków. Szukasz słodkiego kotka lub uroczego pieska? U nas znajdziesz idealny ręcznik dla swojej córeczki!

Ręczniki, które możemy polecić dla dziewczynek to z pewnością te, które ukazują postacie bajkowe. W szerokim asortymencie naszego sklepu możesz znaleźć najpopularniejsze wzory bajkowego świata, m.in. takie jak: Psi Patrol, Barbie, Frozen, Czarny kot i biedronka, Świnka Peppa. Jak widać, propozycji jest wiele, a i tak to nie wszystkie.

Aby usprawnić codzienną kąpieli, warto zapoznać się z ofertą kolorowych ręczników kąpielowych dla dziewczynek. Nie zaszkodzi też urozmaicić rytuał codziennej kąpieli i zakupić kilka ręczników na zmianę z różnymi motywami, z pewnością umili to czas dziecku i sprawi, że każda kąpiel stanie się niespodzianką. Warto pamiętać, że dodatkowy ręcznik w szafie to także gwarancja wyższej higieny. Dziecięce ręczniki należy prać regularnie, więc kiedy jeden jest w pralce, użyj kolejnego, który kupiłaś w naszym sklepie!

Bawełniane ręczniki dla dziewczynki z asortymentu Pościel Szpulka

W naszej bogatej ofercie znajdziesz produkty jedynie wysokiej jakości. Dlatego dziś proponujemy ci ręczniki dla dziewczynek, które są wykonane z przewiewnej bawełny. Co więcej, bawełna nie podrażni wrażliwej jeszcze skóry młodej dziewczyny. Wart także wybrać ręczniki bawełniane dla dziewczynki, ponieważ mają właściwości higroskopijne, więc szybko i skutecznie wchłaniają wodę. Przez to nasze dziecko szybko będzie mogło cieszyć się komfortem kąpieli czy wycieczki na plażę. Nie zapomnij wybrać bawełniany ręcznik dla swojej córeczki, jeśli jest alergikiem. Jak widzisz, w Pościel Szpulka znajdziesz wiele ręczników, które łączą w sobie bezpieczeństwo i atrakcyjne wzornictwo. Już dziś sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy i spraw uśmiech swojej córeczce.