Pościel jest nieodłącznym elementem każdej sypialni – nadaje charakteru sypialni i dba o jej wizualny (estetyczny) odbiór. Wiedząc o tym, stworzyliśmy specjalną kategorie na naszej stronie, która poświecona została różnorodnym pościelą. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą pościeli. W jednej z podkategorii proponujemy pościel turkusową. Nasze pościele turkusowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów o bardzo dużej gramaturze – 100% bawełny o różnym splocie tkaniny.

Pościel 160x200

Pościel Flanelowa wzór 5

89,00 99,00 
Brak w magazynie
89,00 99,00 
Brak w magazynie
75,00 89,00 
89,00 99,00 

Pościel w kolorze turkusowym

Pościel w kolorze turkusowym oferowana na naszej stronie jest niezwykle miła, delikatna i przyjemna w dotyku, zapewniając przyjemny wypoczynek i błogi sen. Dodatkowo, każdy dostępny komplet pościeli w kolorze turkusowym przez długi okres zachowuje swoje piękne i intensywne kolory. Nawet po wielu praniach nie blaknie i nie ulega przetarciom.

Wierzymy, iż każdy z Państwa znajdzie odpowiednią i wymarzoną pościel turkusową w tej kategorii. Podkreślimy, iż kolorystyka pościeli ma istotny wpływ na jakość snu i odpoczynku. Idealnie sprawdzają się pościele w kolorze pastelowym, w tym pościel w kolorze turkusowym. Komplet pościeli w kolorze turkusowym ma działanie uspokajające i rozluźniające.