...

Pościel lego wykonana z 100% bawełna , nasycona pięknym głębokimi kolorami będzie stanowić piękną dekoracją pokoju dziecka.Nie ma osoby, bez względu na wiek, która nie lubiłaby zabawy klockami lego lub choć raz w życiu nie miała ich w ręku. Zna je każdy, od maluszków, które dopiero uczą się chodzić, poprzez dzieci w wieku szkolnym, które budują z lego niezwykłe konstrukcje, aż po dziadków, którzy bawią się klockami lego z wnuczkami. Te kultowe już zabawki niezmiennie od lat cieszą się stale rosnącą popularnością. Nic więc dziwnego w tym, że motyw z klockami lego trafił także do branży modowej i wnętrzarskiej.

Promocja
Promocja

Pościel bajkowa

Pościel lego ninjago

99,00 

Pościel z klockami

Dzieciaki uwielbiają nie tylko same klocki, ale także plecaki, piórniki, koszulki, piżamki, worki na kapcie z lego. Wszelkie gadżety z klockami lego są mile widziane w dziecięcych pokojach – zarówno małych chłopców, dziewczynek, jak i starszych nastolatków. Dlatego pościel lego to świetny pomysł na uzupełnienie wystroju dziecięcych sypialni. Pościel z motywem lego to:

  • żywe, intensywne kolory,

  • klasyczne rozmiary,

  • miękki, naturalny materiał,

  • certyfikat jakości,

  • uniwersalność – pasuje zarówno do dziewczęcego jak i chłopięcego pokoju.

Prezentowana przez nas pościel  wykonana jest niezwykle starannie. Jej barwy są mocno nasycone i trwałe. Zachowują intensywność pomimo wielokrotnego prania. Ma to szczególne znaczenie, bo jak wiadomo, mniejsze dzieci dosyć łatwo brudzą pościel, dlatego pierze się ją stosunkowo często.

Kolorowa pościel lego ożywi pokój i sprawi, że młodsze dzieci chętniej będą kładły się spać. Motyw z klockami lego jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował do dziecięco pokoju i wówczas sprawdzi się rozmiar pościel z klockami  140 x 200 cm, ale też mogą zainteresować się nim starsi wielbiciele klocków lego, dlatego do wyboru jest również większy rozmiar pościel z klockami 160 x 200 cm.

Pościel lego ninjago lub z lego klasycznym

Do wyboru w naszym sklepie mamy pościel lego ninjago, a także pościel lego z motywem klasycznych klocków. Zestaw pościeli lego ninjago doceni każdy fan nie tylko klocków lego, ale również filmu animowanego Lego ninjago.  Nasze pościele lego mają piękną, kolorową grafikę, która ożywi chłopięcą sypialnię. Mali i nieco więksi chłopcy będą zachwyceni, możliwością zasypiania wśród swoich bajkowych ulubieńców.

Ulubiona pościel przyniesie sny pełne przygód. Rano mali bohaterowie obudzą się wypoczęci, z nową energią do poznawania i odkrywania świata. A ponieważ tkanina i nadruk na pościeli są trwałe i wytrzymałe, mocno nasycone barwy będą zdobiły dziecięcy pokój przez długi czas. Każdy komplet pościeli lego składa się z poszewki na kołdrę oraz z poszewki na poduszkę o wymiarach 70 x 90 cm. Kołderka zamykana jest na bezpieczny zamek błyskawiczny.