Pościel LOL Surprise, pościel laleczki LOL - Szpulka

Pościel LOL Surprise to rewelacyjny komplet pościeli z małymi laleczkami LOL z zestawów dziecięcych niespodzianek (laleczka Rocker (Rock Star), Diva (przypominająca wyglądem piosenkarkę Lady Gaga) i wiele innych). Zestawy laleczek LOL Surprise to wspaniałe kule, które podzielone są na warstwy. W każdej warstwie kulistej kapsuły ukryte są niespodzianki np. naklejki bądź elementy stroju laleczek LOL. Kula stanowi dla lalek domek, gdzie po rozpakowaniu niespodzianki, możemy ja ponownie włożyć. Laleczki LOL Surprise skradły serca dzieci na całym świecie – zarno dziewczynek, jak i chłopców. Pościel laleczki LOL to kolejny magiczny kolekcjonerski element dla Państwa dziecka, który świetnie uzupełni resztę zebranych zabawek z tej serii.

Pościel z motywem laleczek LOL

Oferowana pościel laleczki Lol jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Dodatkowo, posiada certyfikat Oeko – Tex tj. certyfikat świadczący o tym, iż zostały użyte bezpieczne i antyalergiczne materiały. Pościel z motywem laleczek LOL Surprise to idealny i wymarzony prezent dla każdej dziewczynki i chłopca kochających małe laleczki – spraw swojemu dziecku radość !

Pościel laleczki LOL Surprise

Pościel z motywem laleczek LOL Surprise dostępna jest na naszej platformie w dwóch rozmiarach: 140×200 oraz 160×200. Oferowane komplety pościeli składają się z poszwy na kołdrę oraz poszwy na poduszkę, obie zamykane na zamek błyskawiczny tzw. suwak. Oferowana pościel laleczki LOL Surprise wykonana jest z trwałego i grubego materiału – 100% bawełny. Nasza pościel bajkowa posiada piękne, intensywne kolory, które pozostają pomimo wielokrotnego prania. Wielbiciele niespodzianek LOL Surprise pokochają naszą propozycję pościeli z laleczkami.