Pościel Minecraft, pościel z gry Minecraft - Szpulka

Pościel Minecraft 

Przeznaczona jest dla wszystkich miłośników znanej i niezwykle popularnej na całym świecie gry Minecraft – uwielbianej głównie przez młodzież, ale też przez młodsze dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Oferowana pościel zawiera nadruk z motywem wspomnianej rewelacyjnej, survivalowej gry Minecraft oraz jej bohaterów (np. głównego bohatera Steve’a).

Gra została stworzona przez Markusa Perssona, gdzie przedstawiony świat zbudowany jest za pomocą tzw. grafiki wokselowej. – cały świat (widok) przedstawiony został w ten charakterystyczny, zupełnie niezwykły sposób, czyli właśnie za pomocą sześciennych (3D) bądź prostokątnych (2D) wielokolorowych bloczków, dających niesamowity efekt.

W dostępnej na naszej platformie pościeli z Minecraft nadruki wykonane są również z obiektów 2D lub 3D i przedstawiają świat w tej perspektywie. Oferowana pościel może okazać się idealnym i jednocześnie praktycznym prezentem, który docenią młodsze oraz starszych dzieci, jak i dorośli fani świata Minecraft, zwłaszcza, że jest ona dostępna w różnych rozmiarach. Dlatego też bez problemu można dopasować ją zarówno do dziecięcego, pojedynczego łóżka, jak i do nieco większego.

Co bardzo ważne, pościel z motywem Minecraft jest nie tylko efektownie zaprojektowana, ale też wykonano ją z przyjemnego i miłego w dotyku naturalnego materiału, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jej wyjątkowy wzór doda charakter naszej sypialni i dopełni jej wystrój.

Pościel z gry Minecraft

Pościel z gry Minecraft składa się z dwóch elementów: poszwy na kołdrę oraz poszewki na poduszkę (w zależności od wybranej opcji rozmiarowej). Obie poszwy zamykane są na suwak tzw. zamek błyskawiczny, co sprawia, iż jest to produkt bezpieczny dla dzieci. Dodatkowo, pościel z motywem Minecraft, posiada odpowiednie certyfikaty (np. Oeko-Tex standard 100) i spełnia bardzo rygorystyczne normy. Dostępna na naszej stronie pościel bajkowa wykonana jest z wysokiej jakości , antyalergicznego materiału – 100% bawełny. Jest ona bardzo przyjemna oraz miła w dotyku.

Ogromnym atutem pościeli z gry Minecraft są jej piękne, nasycone kolory, które pomimo wielokrotnego prania nie blakną. Pościel Minecraft nie ulega również przetarciom. Fani Minecraft pokochają nasze propozycje pościeli z tym motywem.