Pościel Miraculum, pościel z biedronką i czarnym kotem - Szpulka

Pościel Miraculum to seria fantastycznej pościeli z bohaterami japońsko-francusko-koreańskiego serialu animowanego o nazwie Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – nastoletniej dziewczyny Marinette Dupain-Cheng oraz popularnego i bogatego chłopaka Adrien Agreste. Wspomniani bohaterzy otrzymują tajemnicze przedmioty, które zmieniają ich w superbohaterów. Gdy w Paryżu dzieje się coś złego, dziewczyna zamienia się z Biedronkę a chłopak w Czarnego Kota.

Pościel z Miraculum posiada nadruki bohaterów oraz scen z bajki, wraz z tajemniczym wrogiem- Władcą Ciem oraz jego akumami, które potrafią zamienić każdą osobę w przestępcę. Magiczny świat superbohaterów może być w zasięgu pięknych i bajecznych snów Państwa pociechy, dzięki naszej pościeli. Pościel z Biedronką i Czarnym Kotem sprawi, iż Twoje dziecko w snach będzie kolejnym superbohaterem walczącym o dobro na świecie.Każda dziewczyna marzy aby spać w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów i śnić piękne sny pełne przygód .

Pościel z biedronką i czarnym kotem

Pościel z Biedronką i Czarnym Kotem składa się z dwóch elementów: poszewki na poduszkę oraz poszwy na kołdrę. Oba elementy zapinane są na zamek błyskawiczny tj. suwak. Oferowana na naszej stronie pościel bajkowa została wykonana w innowacyjnej technologii sprawiając, iż jest wyjątkowa miękka i delikatna w dotyku, jak i posiada rewelacyjne właściwości cyrkulacyjne powietrza.

Pościel Miraculum uszyta została z naturalnej tkaniny – 100% bawełny. Dodatkowo, posiada certyfikat jakości Oeko-Tex Standard, jak i spełnia odpowiednie normy, co sprawia, że jest to produkt bezpieczny dla skóry człowieka. Oferowana pościel z Biedronką i czarnym Kotem posiada piękne i kolorowe barwy, które utrzymują się bardzo długo i nie tracą na intensywności, nawet po wielu praniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pościeli z kolekcji: pościel bajkowa.