Pościel z kotami, komplet pościeli z kotkami - Szpulka

Koty, obok psów to najpopularniejsze zwierzęta domowe, które posiadają duże grono swoich wielbicieli. Koty są również bohaterami w wielu bajkach, filmach, a nawet komiksach. Dlatego też, bardzo inspirujące jest to, co dotyczy kotów – powstają kolekcje ubrań z motywem kocim, plakaty a także pościel z kotami. Pościel w koty to bardzo ogólna fraza, gdyż pod tym hasłem kryje się dużo więcej. Na naszej platformie dla miłośników kotów czeka pościel z kotami z zabawnymi bądź realistycznymi rysunkami tych zwierząt, jak i nadruki z różnymi kocimi bohaterami oraz ich karykaturami.

Dostępne są pościele w kolorze białym, jak i w wielu innych kolorach – w bogatej ofercie rozmiarowej. Pościel z kotem jest bardzo popularna wśród dzieci i młodzieży, dlatego też będzie świetnym pomysłem na prezent z okazji różnych uroczystości. Co więcej, pościel z motywem kocim może dodać charakteru dziecięcemu pokojowi oraz stać się piękną dekoracją.

Promocja
79,00  69,00 
Promocja
Brak w magazynie
Promocja

Pościel 140x200

Pościel z małym kotkiem

69,00  59,00 

Pościel z kotkami

Oferowana na naszej stronie pościel z kotkami wykonana została z wysokiej jakości materiału – 100 % bawełny, która jest bardzo delikatna i miła w dotyku. Pościel dla dzieci składa się z dwóch elementów – poszwy na kołdrę oraz poszewki na poduszkę (jedna lub dwie w zależności od wybranego wariantu rozmiarowego). Oba element zamykane są na zamek błyskawiczny tzw. suwak, który jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Dodatkowo, nasze pościele z kotkami spełniają odpowiednie normy i posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia potwierdzenie bezpieczeństwa produktu dla zdrowia człowieka oraz dla środowiska. Pościele z kotkami posiadają piękne, intensywne kolory, które pomimo wielokrotnego prania nie ulegają przebarwieniom i nie blakną. Kocie sylwetki na pościeli rozbudzą dziecięce wyobraźnie i zadbają o piękne, bajkowe sny. Wiele miłośników kotów marzy o otuleniu się kołderką z nadrukiem swojego ulubieńca.